Burçin Terzioğlu’ndan Umut Duygu açıklaması! ‘Evlilik teklifi aldım ama ayrıldık’

Burçin Terzioğlu, önceki gece Gayrettepe’de bir mekanda gerçekleşen etkinliğe katıldı. 43 yaşındaki oyuncu, son zamanlarda projelerde yer almama sebebi hakkında konuştu.

“BAHARI BEKLİYORUM”

Keyfim yerinde aslında. Bu sezon için içimize sinen proje olmadı. Okuyorum ve bakıyorum şu an. Yaz geliyor zaten. Baharı da bekliyorum, kıştan biraz sıkıldık.

“HABERLER DOĞRU”

Uzun zamandır birliktelik yaşadığı spor eğitmeni Umut Duygu (39) ile ayrılığı hakkında ilk kez konuşan Burçin Terzioğlu, “Evet, doğru haber, ayrıldık. Neden başladığı ya da neden devam ettiği hakkında hiç konuşmadım. Neden bitiğiyle ilgili de konuşmak istemiyorum” dedi.

‘EVLİLİK STRESİ’ CEVABI!

İlişkisinin bitme sebebi sorulan güzel oyuncu, “Evlilik teklifi almıştım ama özel şeyler ayrılığın sebebi. Bir araya gelmek ne kadar doğalsa, ayrılmak da o kadar doğal. Evlilik stresi sebepler arasında değil” ifadelerini kullandı.

Meslektaşı Murat Yıldırım’la 2008–2014 yılları arasında evli kalan Terzioğlu, ‘Poyraz Karayel’ (2015-2017) dizisinde başrolü paylaştığı İlker Kaleli ile 3,5 yıl aşk yaşamıştı. İkilinin ilişkisi 2018’de bitmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x