Fenomenler yine eskisi gibi! Şaşaalı hayata devam! İfadeleri alınmadı, reklama devam ediyorlar

Günlerdir Türkiye gündeminden düşmeyen fenomenler ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkıyor. Soruşturmaları devam eden fenomenler bir süre durulmuştu ama şimdi yeniden eski lüks hayatlarına döndüler ve bunu paylaşmaya da başladılar. Paylaşımları ve reklamları tam gaz devam eden fenomenlerin soruşturmasının ne zaman tamamlanacağı ise merak konusu.

FENOMENLER YİNE ESKİSİ GİBİ

İstanbul Emniyeti, 1 haftadır hem Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) raporlarını inceliyor hem de ifade için soru hazırlıyor. Emniyet fenomenleri soruşturmaya devam ederken, onlar ise gösterişli hayatlarına kaldığı yerden devam ediyor.

“KEYFİM YOK AMA ÖYLE YAPMAM LAZIM”

ABD’de yaşayan Eylül Öztürk, “Keyfim yok ama öyle yapmam lazım” diyerek art arda ürün tanıtımı yaptı. Şulemsi isimli fenomen ise doğum gününü Boğaz’da bir mekanda kutladığı videoyu paylaştı. Arkadaşları tarafından hediye edilen köpek ile fotoğraflarını paylaştı. Merve Nur Akyüz de güzellik merkezinin reklamını yaptı ve kampanyalarını sıraladı.

Fenomenlerin ne zaman ifadelerinin alınacağı merak ediliyor. Erzurum’a atanan soruşturma savcısı Gökalp Kökçü’nün yerine henüz savcı görevlendirilmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x