Sony, Alpha 10. Yıl Etkinliğinde Fotoğraf ve Video Tutkunlarıyla Bir Araya Geldi

Hayata geçirdiği her yeni teknolojiyle görsel deneyimin sınırlarını zorlayan Sony, Alpha Serisi ile fotoğraf ve video dünyasına getirdiği yeniliklerin 10. yıl dönümünü özel bir geceyle kutladı. 

Geçtiğimiz on yıl boyunca kamera ve lens teknolojilerini sınırların ötesine taşıyan ve sektörü yeniden şekillendiren Sony, Alpha Serisinin 10. yılı için düzenlediği gecede fotoğraf ve video tutkunlarıyla bir araya geldi. Katılımcılar, fotoğraf ve video dünyasında devrim yaratan Alpha Serisi’nin en yeni modellerini deneyimleyerek keşfetti.

Alpha Serisi’nin öne çıkan özellikleri ve yeni modelleri hakkında sunumların gerçekleştirildiği etkinlikte davetliler, Sony Alpha serisi kamera ve lenslerinin heyecan verici özelliklerini geceye özel hazırlanan break dans şovu eşliğinde deneyimleme şansı buldu.

İçerik üreticilerini en yeni modellerle güçlendirerek sektöre yön vermenin gururunu yaşadıklarını vurgulayan Sony Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Melih Çelik, “Sony olarak, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına çözüm sunan teknolojileri onlarla buluşturmak için yoğun çaba gösteriyoruz. Özellikle Alpha Serisi bu yönde çığır açan bir serüven oldu, bu yolculuğun uzun süre devam edeceğine de şüphe yok. Alpha Serisi, 10 yıl içinde sürekli kendini geliştirerek, hikayesini herkese ulaştırmayı başaran bir seri oldu. Her seferinde daha da etkileyici bir hal aldı. Özellikle 2023 yılında kullanıcılarla buluşturduğumuz şimdiye kadarki en gelişmiş APS-C kamera a6700 ve yakın zamanda Antalya’da lansmanını gerçekleştirdiğimiz dünyanın global deklanşöre sahip ilk full frame fotoğraf makinesi a9III ile Alpha serisine güç katmaya ve ilklere imza atmaya devam ettik” dedi.

 Alpha Serisi ile on yıl boyunca sadece fotoğraf ve video dünyasını değiştirmekle kalmayıp aynı zamanda alanında birçok ilki gerçekleştiren Sony, gelecekte de sınırları zorlayarak fotoğraf ve video tutkunları için sürükleyici bir deneyim sunmaya devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x