Bugün AKP’lilerin ‘Bozkurt’ işareti yapma günü

Eski Adalet Bakanı, AKP Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Ülkü Ocakları’nın Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Şanlıurfa Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Cumhur İttifakı Destek Toplantısı’na katıldı. Bozdağ konuya ilişkin yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkü Ocakları Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Şanlıurfa Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Cumhur İttifakı Destek Toplantısına, Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül, MHP İl Başkanımız Mahmut Güneş ve Ak Parti İl Başkanımız Ali İhsan Delioğlu ile birlikte katıldık. Bizleri büyük bir heyecan ve coşku ile karşılayan ve ağırlayan Ülkü Ocakları Şanlıurfa İl Başkanımız Muhammed Enes Yılmaz’a,ekibine ve Şanlıurfa Ülkü Ocaklarına şükranlarımı sunuyorum. Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberlikten aldığımız güç ile Şanlıurfa’mız için hazırız, kararlıyız”

Bozdağ’ın toplantıda eliyle hem bozkurt sembolü hem de Rabia işareti yaptığı görüldü.

SOYLU DA ‘BOZKURT’ YAPTI

Eski İçişleri Bakanı, AKP İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu da bugün İstanbul Ayazağa Ülkü Ocaklar’nı ziyaret etti. Soylu’nun burada Ülkü Ocakları mensuplarıyla verdiği fotoğrafta Bozkurt sembolü yaptığı görüldü.

KURUM’DAN ‘BOZKURT’ POZU

Cumhur İttifakı’nın İBB Başkan adayı MuratKurum, Bayrampaşa’da MHP Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışı’nda konuştu. Kurum burada vatandaşları ‘Bozkurt’ sembolüyle selamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x