Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde bir genç, kuzeninin iki buçuk yıl önce nişanında çekindiği fotoğrafları gösterdi. Görüntülerde oldukça genç görünen adamın daha sonraki hali ise görenleri şaşırttı. Oldukça kilo alan ve saçları dökülen adamın değişimi dikkat çekti. Adam, kuzenine, “Bu hayat sana ne etti Yasin Şahin” diye sordu. O anlar kameraya böyle yansıdı.
Related Posts
Jandarma Teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü Uşak’ta kutlandı
Uşak’ta Jandarma Teşklilatının 185. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi.
Madde bağımlıları için özel cezaevi
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Yıldırım, Milliyet’e uyuşturucu bağlantılı suçlardan cezaevinde yatan 107 bin, bağımlı 44 bin mahkûm bulunduğunu, bu kişilerin rehabilitasyonu sağlayacak özel müstakil cezaevi-hastane için çalışmalara başladıklarını açıkladı.
Kütahyalı judocular Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Ümitler Kuraş Şampiyonası’nda 4 madalya kazandı
Karaman’da yapılan Ümitler Kuraş Türkiye Şampiyonası’nda Kütahya Belediyesporlu sporcuları madalya ile döndü. Müsabakalarda 60 kiloda Sefa Güler Türkiye üçüncüsü, 70 kiloda Melis Toker Türkiye üçüncüsü, Ayşegül Baran ve Ebrar Kaygısız ise Türkiye beşincisi oldu.