Necmi Yıldırım Başkanlık Yolunda İddialı

Armatör ve iş insanı Necmi Yıldırım, doğum yeri olan Çorlu’ya belediye başkanı olmak için Ak Parti’den adaylık başvurusu yaptı.

Bugüne kadar Libya’dan Senegal’e, Kazakistan’dan Malezya’ya kadar 20’den fazla ülke ile ticari projeler yürüten Yıldırım, armatörlüğün yanı sıra kendi şirketiyle birçok ülkeye elektrik santralleri tamir-bakım ve onarım hizmetleri veriyor. Çorlu doğumlu olan Necmi Yıldırım, doğduğu topraklara hizmet etmeyi istediği için aday olduğunu ve seçilmesi halinde Çorlu’yu dünyaca ünlü bir ilçe yapmayı hedeflediğini belirtti. 

 

“Çorlu dünyaya örnek olacak”

Yıldırım, adaylık süreciyle ilgili olarak, “1979 yılında Çorlu’da doğdum. Çorlu’nun benim için önemi çok büyük. Amacım Çorlu’yu çağdaş bir belediyecilik anlayışıyla dünyaya örnek olacak şekilde yönetmek. Bunun için var gücümle çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Çorlulu hemşehrilerim en güzel hizmeti hak ediyor. Ben Çorlu’yu hiçbir ayrım yapmadan sadece hizmet anlayışıyla yönetmeye talibim. Cumhuriyetimizin 100. yılında Çorlu’ya 59 büyük proje kazandıracağım” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x